Rozstrzygnięcie projektu Ziemia Grójecka w Obiektywie

W wyjątkowej atmosferze, podczas sesji Rady Powiatu Grójeckiego 30 grudnia 2014 r., nastąpiło rozdanie nagród za najlepsze prace zgłoszone do konkursów realizowanych w ramach projektu Ziemia Grójecka w Obiektywie.

Na początku sesji nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego “Ziemia Grójecka w Obiektywie” oraz konkursu na esej “Zainspirowani do biegania”.

Projekty zostały zorganizowane przez Stowarzyszenie Społeczna Inicjatywa Grójecka NOVUM, we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Grójcu. Jako prezes Stowarzyszenia Signovum przeprowadziłem prezentację działalności stowarzyszenia oraz organizacji konkursów.

Podziękowałem uczestnikom za zaangażowanie i przesłane prace oraz komisjom konkursowym pod przewodnictwem Kingi Majewskiej oraz Andrzeja Chomczyka (Sztuka Kadru) za ocenę nadesłanych prac konkursowych.

Następnie Starosta Marek Ścisłowski i Wicestarosta Maciej Dobrzyński rozdali pamiątkowe dyplomy i nagrody laureatom konkursu. Nagrodami w obu konkursach były bony rzeczowe do realizacji w sklepach branżowych.

Nagrodę główną w konkursie fotograficznym “Ziemia Grójecka w Obiektywie” zdobył Wojciech Domagała za pracę pt. „Dobre”. Organizatorzy przyznali trzy wyróżnienia, które otrzymali:
  1. Urszula Starowicz – za pracę „Aleja jak ze snu”
  2. Magdalena Sepczyńska – za pracę „Sadownicy”
  3. Magda Ślusarczyk – za pracę „Orzeźwienie”
Nagrodę główną w konkursie na esej “Zainspirowani do biegania” otrzymali ex aequo:
  • Małgorzata Roszkowska-Kazała za esej pt. “Zainspirowana do biegania i… zainspirowana bieganiem”
  • Michał Mirkowski za esej pt. “Posuwaj się naprzód”
Organizatorzy przyznali trzy wyróżnienia, które otrzymali:
  1. Monika Dąbrowska za esej pt. “Zainspirowani do biegania”
  2. Magdalena Czechoska za esej pt. “Biegowe serce”
  3. Anna Kokot za esej pt. “Damy w biegu”.

Laureatkom, które nie wzięły udziału w rozdaniu nagród, dyplomy i nagrody przekażemy osobiście lub pocztą za potwierdzeniem odbioru.

Mariusz Pachocki

Stowarzyszenie Signovum.pl